Olle Ängkvist blandteknik
2020-09-30
813032
| Klubbat belopp | 850 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE ÄNGKVIST (1922-2006): Komposition, monogramsignerad och daterad 23.5.94, blandteknik, bildmått ca 17x16 cm
Ingår i temaauktionen "Nordiska konstnärer"
Ej examinerad ur ram