Carl Otto Hultén färglitografi
2020-12-06
813029
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
CO (CARL OTTO) HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad, 69/90, färglitografi, ca 56x68 cm