Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-09-16
812908
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 1 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Nordafrikansk stadsbild, otydligt signerad, olja på duk, 30x25 cm