Taklampa
2020-09-21
812848
| Klubbat belopp | 2 400 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1980 /1990-tal, glas, Italien, mässing, diameter ca 44 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad