Nadezda Streltsova
2020-09-16
812843
| Klubbat belopp | 7 400 SEK |
| Utropspris | 8 000 SEK |
NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): "Pioner i trädgården", signerad Streltsova, olja på duk, daterad a tergo 2010, ca 90x120 cm