Peter Hahne
Klubbat för:
600 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
PETER HAHNE (född 1955), färglitografi, komposition, signerad P Hahne, 37/90, färgetsning, bladmått 20x24 cm,
Kuntoraportti
812672
Päivämäärä:
2020-09-20