Olle Bonniér
2020-09-22
812616
| Klubbat belopp | 600 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OLLE BONNIÉR (1925-2016): Figurativ kompostion, litografi med pastellkrita, signerad Olle Bonnier, bildmått ca 33x30 cm
Löst blad