Taklampa
2020-09-15
812457
| Klubbat belopp | 750 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TAKLAMPA, 1940-tal, kupa i opakt glas, höjd ca 39 diameter ca 19 cm
Smärre slitage, ej funktionstestad