Bord allmoge 1800-tal
2020-09-25
812408
| Klubbat belopp | 950 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BORD, allmoge, 1800-tal, 1 låda i sarg, furu, höjd ca 70, 95 x 40 cm
Skador, slitage