Oljemålning komposition
2020-09-25
812367
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 200 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Komposition, signerad SWJ, daterad 92, olja på duk, ca 71 x 87 cm