Färglitografi Lena A Linderholm
2020-09-15
812313
| Klubbat belopp | 1 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
LENA A LINDERHOLM (född 1947): Stilleben med blomstervaser och frukter, signerad, numrerad 165/175, färglitografi, ca 55 x 80 cm