Tallrikar Kina
2020-09-21
812278
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
TALLRIKAR, 10 st., Kina, 1900-talets första hälft, trä med förstärkning i metalltråd, diameter ca 19,5 cm
Sprickor, omfattande bruks och åldersrelaterat slitage