Ulf Hårdner olja på duk
2020-09-26
812167
| Klubbat belopp | 500 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ULF HÅRDNER (född 1942): Kustvy, olja på duk, signerad, 55x46 cm
Ytslitage, intrycksskada.