Bokhylla
2020-09-14
812082
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKHYLLA, 1940-tal, fanerad, 2 lådor, dörr, hylla, höjd ca 70, 80x30 cm
Smärre slitage, enstaka ringmärkning