Eric Cederberg oljemålning
2020-09-23
812053
| Klubbat belopp | 800 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
ERIC CEDERBERG (1897-1984): Stilleben, signerad, olja på pannå, ca 15 x 20 cm