Officershattar
2020-09-25
812006
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
HATTAR, 4 st, omkring 1900-talets mitt, Sovjetunionen, strl 57 och 58 enligt märkning.
Slitage.