Kanna silver
2020-09-15
812005
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 1 000 SEK |
KANNA, silver, engelska stämplar, samt med kinesiska tecken, vikt ca 64 g, höjd ca 7,5 cm
Mindre bucklor