ÅKE AXELSSON Vinga kontorsstol för Galleri Stolen
Klubbat för:
2 600 SEK
Utropspris
800 SEK
ÅKE AXELSSON, "Vinga II", karmstol, för Galleri Stolen, 2000-tal, formpressad rygg och sits av björk, cognacsfärgat läder, läderbeklädda armlän, kromad benställning, snurrfunktion, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
811926
2020-09-20