Petter Thoen
2020-09-16
811916
| Klubbat belopp | 1 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PETTER THOEN (född 1943): "Maybe", signerad Thoen, 11/30, färglitografi, bladmått, ca 50x50 cm