Bengt Lindström färglitografi
2020-09-15
811890
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 18/100, färglitografi, bildmått ca 72x49 cm