Klubbat för:
550 SEK
Utropspris
1 500 SEK
BJÖRN WIINBLAD (1918-2006), 2 dlr, skål med slev, i form av en fågel, dekor i underglasyrblått, signerad och daterad Björn wiinblad -54 Danmark, skålens höjd 11, längd 18 cm
811851
2020-09-14
Gör en kostnadsfri värdering här