Tallrikar Kina
2020-09-22
811846
| Klubbat belopp | 3 400 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
TALLRIKAR, 7 st, Kina, 17-1900-tal, diameter ca 13-29 cm
Naggar