Tallrikar Kina 1700-tal
2020-09-22
811781
| Klubbat belopp | 3 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
TALLRIKAR, 12 st, Kina, 1700-tal, bl a Qianlong, diameter ca 16-24 cm
Skador, lagningar, nagg, sprickor