Klubbat för:
7 200 SEK
Schätzwert
3 000 SEK
Beschreibung
ORIENTMATTA, old, medaljong med träd och fåglar mot röd botten, signerad, ca 275x172 cm
Zustandsbeschreibung
Smärre slitage
811775
2020-09-14
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner