Ivar Morsing oljemålning
2020-09-14
811680
| Klubbat belopp | 1 700 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
IVAR MORSING (1919-2009): "Parkbänken", signerad I Morsing, olja på duk på pannå, a tergo daterad 1975, ca 50x60 cm