Philip von Schantz färglitografi
2020-09-16
811659
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
PHILIP VON SCHANTZ (1928-1998): Ladugård, signerad och daterad v. Schantz -94, 47/130, färglitografi, I. 39x50 cm