Industrilampa
2020-09-19
811595
| Klubbat belopp | 6 800 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
INDUSTRILAMPA, omkring 1900-talets mitt, lackerad metall, mässingsfäste, ställbar längd, längd i detta utförande ca 82 cm.
Slitage, färgbortfall, ej funktionstestad.