Skinnsoffa
2020-09-17
811540
| Klubbat belopp | 10 500 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
SOFFA, tresitsig, 1900-talets mitt, Danmark, klädsel i cognacsfärgat skinn, lösa rygg- och sittplymåer, längd ca 210, sitthöjd 45 cm
Bruksslitage