Roland Svensson Passbåten
2020-09-14
811346
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
ROLAND SVENSSON, (1910-2003): "Passbåten", signerad roland.S, 124/310, färglitografi, bildmått ca 25x40 cm