ANDERS ZORN: De två
2020-09-13
811213
| Klubbat belopp | 5 200 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
ANDERS ZORN (1860-1920): De två, 1916, signerad Zorn, etsning, 19,6x14,8 cm,
LITTERATUR: Asplund , Hjert & Hjert 278, ZG
Skador: Gulnad
Ej examinerad ur ram, gulnad, fuktfläckar, ytsmuts, blekta partier