Ram 1800-tal
2020-09-18
811153
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
RAM, 1800-tal, förgylld och bronserad, innermått ca 70x50, yttermått ca 94x75 cm
Mindre slitage