Herrbetjänt
2020-09-16
811138
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
HERRBETJÄNT, 1950/60-tal, ek, höjd ca 97 cm
Bruks och åldersrelaterat slitage