Stolar 6 st 1800-tal
2020-09-14
811134
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 4 000 SEK |
STOLAR, 6 st, sengustavianska provinsarbeten, betsat lövträ, sitthöjd 43 cm
Renoverade och kompleterade, slitage och skador