Oidentifierad konstnär oljemålning
2020-09-20
811046
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): "Huset mittemot", monogramsignerad ÅS, olja på duk, 70x70 cm