Klubbat för:
1 700 SEK
1 500 SEK
AXEL HJALMAR LINDQVIST (1843-1917): månskenslandskap, signerad och daterad 1894 , olja på pannå, ca 28x43 cm
Färgbortfall
811011
2020-09-18