Bengt Lindström litografi
2020-09-14
811007
| Klubbat belopp | 1 200 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, numrerad 176/350, färglitografi, 96x61 cm