Oidentifierad konstnär Japan
2020-10-26
811000
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 5 000 SEK |
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, tusch och färg på siden, Japan, 18/1900-tal, föreställande sällskap sittandes på klippor vid havet, ca 106x41 cm
Trasig ram, slitage, fläckar