Miniatyrmålningar 2 stycken Mughaldynastien
2020-09-15
810925
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 3 000 SEK |
MINIATYRMÅLNINGAR, 2 st., Indien, Mughaldynastien, gouache, tidigt 1800-tal, cirka 27x17 cm vardera
åldersrelaterat slitage, i plastfickor