Silverskål
2020-09-17
810914
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 2 000 SEK |
SILVER, skål, 1990-tal, svenska kontrollstämplar, märkt Jan Christer, höjd ca 5 cm, bredd ca 21 cm, vikt ca 322 g
Smärre slitage, oxidering