Karin Mobring fåtölj "Natura", för IKEA
Klubbat för:
9 800 SEK
Utropspris
5 000 SEK
KARIN MOBRING, "Natura", fåtölj, IKEA, 1970-tal, furu och ljust skinn, sitthöjd 38, bredd 74 cm
PROVENIENS: Har varit i samma familjs ägo sedan inköpsåret. Fåtöljen inköptes på IKEA i Oslo och har till idag stått i en stuga i Östmarka utanför Oslo.
810913
2020-10-25