Ljusstakar i silver
2020-09-24
810855
| Klubbat belopp | 550 SEK |
| Utropspris | 800 SEK |
LJUSSTAKAR, 6 st., silver, GAB, 1950-60-tal, höjd ca 4,5 cm, diam 7,5 cm, fylld fot, totalvikt ca 335 g
gravyr, bucklor