Lennart Jirlow litografi
2020-09-10
810774
| Klubbat belopp | 1 900 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LENNART JIRLOW (född 1936): Metro, signerad, 45/75, litografi, ca 40,5x32 cm