Rosenthal fiskservis
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
ROSENTHAL, 1900-talets början, fiskservis, modell "Copenhagen", dekor av karpar och näckrosor, totalt 27 delar, bestående av: 24 mattallrikar (diameter ca 22,5 cm), 1 uppläggningsfat, såsskål på fat samt en karott med lock
Kuntoraportti
Smärre bruksslitage
810758
Päivämäärä:
2020-09-15