Golfklubbor och bag England
2020-09-10
810730
| Klubbat belopp | 2 800 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
GOLFKLUBBOR, 10 st, BAG, England, 1900-talets första hälft
Slitage och skador