Klubbat för:
3 600 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KNUT JANSON (1882-1966): Vintermotiv, signerad och daterad K Janson 1909, olja på duk, ca 59x69 cm
Krackeleringar, färgbortfall
810701
2020-09-10
Gör en kostnadsfri värdering här