Ljuskrona 1900-tal
2020-09-10
810700
| Klubbat belopp | 1 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
LJUSKRONA, empirestil, 1900-tal, stomme i mässing, 5 ljusarmar, behängd med olikformade prismor, elektrifierad, höjd 54, diameter 50 cm
Slitage