Bordslampa
2020-09-15
810697
| Klubbat belopp | Osåld |
| Utropspris | 800 SEK |
BORDSLAMPA, 1900-talets mitt, kalcit, höjd ca 44 cm,
Funktionen garanteras ej, smärre slitage