ÅKE AXELSSON Vinga II stol för Galleristolen
Klubbat för:
1 800 SEK
800 SEK
ÅKE AXELSSON, "Vinga II", karmstol, för Galleri Stolen, 2000-tal, formpressad rygg och sits av björk, cognacsfärgat läder, läderbeklädda armlän, kromad benställning, snurrfunktion, sitthöjd ca 45 cm
Bruksslitage
810683
2020-09-14