Sänggavel
2020-09-18
810640
| Klubbat belopp | 300 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
SÄNGGAVEL, 1900-talets tredje kvartal, björk med detaljer i mahogny, bredd 118 cm, höjd 111 cm.
Mindre bruksslitage.