Stig Claesson färglitografi
2020-09-10
810590
| Klubbat belopp | 1 100 SEK |
| Utropspris | 1 500 SEK |
STIG CLAESSON "SLAS" (1928-2008): Stockholmsmotiv, signerad Stig Claesson, 28/100, färglitografi, bildmått ca 43x59 cm
Ej examinerad ur ram